O společnosti

Obchodní značka STYLDECOR má dlouholetou tradici a je významným dovozcem španělských obkladů a dlažeb.

Máme zastoupení a jsme distributory na českém trhu několika předních španělských keramiček, mezi nejznámnější patří značka  El Molino. Historie značky Styldecor sahá až do roku 1998,kdy ji provozovala společnost  MULTINACIONAL STYLDECOR s.r.o.. V roce 2015 došlo k fúzi se společností Koupelny JaS.

V Hradci Králové provozujeme nadstandardní  ATELIER KOUPELEN o rozloze cca 1000 m2. Zde jsme pro Vás připravili cca 50 kompletních koupelen, které se dají označit bez nadsázky za živé či zabydlené, což neuvidíte nikde jinde, jen u nás. Samozřejmostí našeho ateliéru je individuální přístup ke každému zákazníkovi s možností návštěvy našeho zástupce přímo u Vás doma, nebo na Vaší stavbě. Díky této skutečnosti spolu s propracovaným systémem dalších služeb (grafické návrhy, rozvoz po celé ČR zdarma, realizace, odborná porada) dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Ať je Váš projekt jakýkoliv, z naší široké škály sortimentu jako jsou např. obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, sanitární keramika, vodovodní baterie, lepící hmoty, spárovací hmoty, plastové i kovové lišty si určitě vyberete to, co by nejvíce vyhovovalo Vašim potřebám, aniž byste byli nuceni se zříci představy o vysněné koupelně, hale či terase, bazénu, restaurace, hotelu, penzionu, prodejně či butiku, chatě a nebo i zábavním centru.

 

Je pro nás samozřejmostí, že do svého sortimentu  zahrnujeme nejaktuálnější produkty vyskytující se na světovém trhu a ručíme za jejich vysokou kvalitu.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a budete spokojeni nejen s cenou, ale i kvalitou nabízených výrobků a služeb.

Naše  sídlo  STYLDECOR, Hradec Králové, Kladská 1109 – skladištní oblast, kde jsme zařídili nový exkluzivní ATELIÉR KOUPELEN , v němž je možné vidět velké množství exponátů.

S rostoucím zájmem našich zákazníků jsme také rozšířili náš stávající sortiment. Dnes máme v naší nabídce :

Obklady (nemrazuvzdorné a mrazovzdorné )

Dlažby (nemrazuvzdorné a mrazovzdorné, glazované-neglazované-kameninové )

Mozaika (pravé sklo, celoprobarvená)

Dekorace (do obkladů i dlažeb)

V případě jakýchkoliv dotazů je možné nás kontaktovat na následujících telefonních číslech

tel/fax                495 401 185        
tel/fax:               495 401 186        

mobil:                778 752 752
mobil:                602 288 156

nebo emailem  multinacional@styldecor.cz , nebo na požádání Vás  navštíví náš obchodní zástupce a přiveze Vám katalogy a vzorky.

Veškeré informace jsou samozřejmě nezávazné a zdarma.

Největší odměnou pro naši firmu je spokojený zákazník.

Rako Paradyz Opoczno Cersanit Marazzi